www.cvonline.hu

Raktári munka Bruttó 850Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1027392
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

TNT Express vezető logisztikai cégünk részére keresünk munkavállalókat, tanulmányokhoz igazítható rugalmas munkaidőben délelőtti munkára.

Feladatok:

  • Címkézés
  • Raktári csomagok elrendezése
  • Szkennelés
  • Vonalkód olvasás

Elvárások:

  • Pontosság, precizitás
  • Hosszú távú munkalehetőség, minimum félév vállalása
  • Órarendhez igazítható beosztás

Munkaidő:  Hétfő és péntek között heti minimum 2 alkalommal  délelőtt: 6.45-9.45.-ig

Amit kínálunk

  • Bruttó 850Ft/óra
  • Logisztikai folyamatok megismerése
  • Igényes munkakörnyezet
  • Kijutás vonattal nyugatiból 20 perc
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3338 Visszahívunk!”

Link megjelenítéseegy perc alatt és kattints a jelentkezem gombra az állásajánlat oldalán és már készen is vagy.