www.cvonline.hu

Raktári koordinátor

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Győri székhelyű dinamikusan fejlődő cégünk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FŐBB FELADATOK:

  • irányítja a raktári folyamatokat: a beérkező, illetve kimenő áruk kezelését, gépi és kézi mozgatását; koordinálja az adminisztrációs feladatokat (áruátvétel, könyvelés)
  • megszervezi és irányítja a raktári dolgozók munkáját, szakmai támogatást nyújt az esetleges problémák kezelésében
  • aktívan részt vesz a készletgazdálkodásban
  • kimutatásokat, statisztikákat, riportokat készít
  • folyamatfejlesztési projektekben vesz részt a raktári költségek optimalizálása és a leltári pontosság érdekében
  • felügyeli és betartatja az egészséges és biztonságos munkavégzés feltételeit, valamint az 5S előírásait
  • szoros együttműködik a társosztályokkal a leghatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi területen)
  • min. 3 éves raktár-logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)
  • középfokú, aktív angol vagy német nyelvtudás
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • előnyt jelent: targoncavezetői képesítés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • versenyképes fizetés és széleskörű béren kívüli juttatások

JELENTKEZÉS: kérjük fényképes önéletrajzát, a munkába állás legkorábbi időpontjának megjelölésével az alábbi email címre küldje.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol