www.cvonline.hu

Raktári koordinátor

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Nemzetközileg elismert Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A raktár működéséhez elengedhetetlen adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A kimenő szállítmányok okmányainak előkészítése (számlázás, POD készítése)
  • A beérkező és kimenő szállítmányok fuvarszervezése
  • Mintaraktárral kapcsolatos teljeskörű ügyintézés (rendelés, készletezés, ügyfél kiszolgálás)
  • Eljárások és munkautasítások betartása, azok elkészítésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( MS Word, Excel, Outlook )
  • Adatfeldolgozásban szerzett tapasztalat.
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, megfelelő szervezőkészség

Előny:

  • Azonnali munkakezdés vállalása
  • Közeli lakhely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes, biztonságos munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Soroksár

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

     e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő