www.cvonline.hu

Raktári koordinátor

  • A hirdetés 218 napja lejárt

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Raktár folyamatos, precíz működésének biztosítása

  • Anyagmozgatók munkájának operatív irányítása, szükség esetén munkájukban való részvétel

  • Szállítási feladatok napi, operatív szintű koordinálása

  • Szállítási dokumentumok elkészítése, szállítási címkék nyomtatása

  • Csomagolóanyagok könyvelése, nyilvántartása

  • Leltározásban történő aktív részvétel

  • Napi, heti, havi riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Vezetőüléses targoncára érvényes targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat

  • Alapvető logisztikai ismeretek

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Kis létszámú csoport irányításában szerzett tapasztalat

  • Határozottság, jó problémamegoldó és szervezőkészség

  • Rugalmasság, precizitás, együttműködő készség

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Autóipari tapasztalat

  • SAP ismeret

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória -