www.cvonline.hu
Raktári koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.19.
Jelentkezési határidő: 2016.08.25.
Hirdetés azonosító: 1042305
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, magas minőségű elektronikai eszközök disztribúciójával foglalkozó cég. Az ő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Raktári munka és munkarend szervezése,
- kamionok be- és kipakolásának szervezése,
- CMR és egyéb fuvarokmányok kiállítása, ellenőrzése,
- raktári ügyviteli rendszer aktív használata,
- leltárak szervezése, koordinálása,
- raktárosok munkaóra elszámolása, motivációja.

Munkavégzés helye: Törökbálint

Követelmények
- Középfokú végzettség,
- legalább 2 év raktári koordinációban, raktárvezetésben szerzett tapasztalat,
- középfokú angol nyelvtudás,
- műszakos munkarend vállalása,
- határozottság, rendszerben gondolkodás képessége.

- Változatos, kihívást jelentő feladatkör,
- dinamikus, fiatalos csapat.