www.cvonline.hu

Raktári koordinátor (junior)

  • A hirdetés 477 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT
Hogy erősítsünk termelési csapatunkat a szemüveglencse üzemrészben, a Vision Care Business Group területén belül, Magyarországon, mátészalkai telephelyünkre keresünk egy főt, az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • Raktárvezető támogatása az európai elosztó központ vezetésében
  • Részvétel operátori munkafolyamatok tervezésében, irányításában
  • Bejövő és kimenő szállítmányok fuvarszervezésének támogatása
  • 5S rendszer és LEAN működtetése a raktári folyamatokban
  • Irodai adminisztrációs feladatok (rendelések betöltése, számlázás)
  • KPI riportok készítése (napi/heti/havi)
  • Kapcsolattartás: Európai Supply Chain és Európai Pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai, export, csoportvezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelv aktív, középszintű ismerete szóban és írásban
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Excel haladó szintű ismerete előnyt jelent)
  • ERP rendszerek használtában szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Csapatszellem, lelkes, segítőkész és rugalmas hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol