www.cvonline.hu

Raktári komissiózó

  • A hirdetés 8 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz "Raktári komissiózó" munkatársat keres budaörsi telephelyre.

FELADATOK:

  • Beérkező alkatrészek készletre vétele
  • Termelési oldal igényeinek kielégítése, alkatrészek kiadása, szervizterekbe juttatása
  • Lecserélt, hibás alkatrészek visszavétele a termelésből, ezek adminisztrálása, kezelése
  • Komissziózás elektronikus és manuális listák alapján
  • Leltározásban való aktív részvétel
  • Raktári rend fenntartása

ELVÁRÁSOK:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (apróalkatrész raktár előny!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • Monotónia tűrés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Béren kívüli juttatásokat biztosítunk
  • Maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
  • Dinamikus csapatunkban mindig jó a hangulat
  • Kiváló munkakörnyezetet biztosítunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2040 Budaörs Kinizsi utca 2 - Kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel.

Helyek Pest
Budaörs (Budaörs, Kinizsi u., 2040 Magyarország)
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű