www.cvonline.hu

Raktári kisegítő

Régió:

Békés
Békés

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 968823
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal raktári kisegítő munkakörbe keresünk kollégát békéscsabai partnerünk részére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Raklapok újra fóliázása
  • Raklapok pakolása
  • Anyagmozgatás
  • Csomagolás
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

Elvárások:

  • Fizikai munkavégzés vállalása
  • Jó fizikai erőnlét
  • Határozott munkavégzési idő vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen, raktározásban vagy fizikai munkában szerzett korábbi tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • 2015. október 31-ig tartó folyamatos munkalehetőség.
  • Munkaidő: hétköznap 6:00-14:00 vagy 8:00-16:00