www.cvonline.hu

Raktári Kisegítő

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1171606

Területén piacvezető elektronikai termékek gyártásával foglalkozó, Jászfényszarui partnercégünk számára keresünk Raktári kisegítőket.
Feladatok:

  • A késztermékek mozgatása, átvétele
  • A termelésből beérkező készülékek folyamatos ellenőrzése, esetleges eltérések dokumentálása, visszajelzés a felettesnek (minőség, mennyiség)
  • Raktárba érkező termékek szállítási mennyiségre való csomagolása, raklap azonosító címke nyomtatás
  • Nyilvántartások vezetése, információ átadás az adminisztratív csoport részére
  • Egyéb, a raktár működésével kapcsolatos feladatok ellátása, kapcsolódó rendszerek kezelése

Elvárások:
  • Általános Iskolai végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem+bónuszok
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés
  • Ingyenes, céges buszjáratok közel 130 településről
  • Világszínvonalú, tiszta munkakörnyezet

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését , küldje el önéletrajzát a megadott e-meil címre, vagy a jelentkezés gombra kattintva. Jelentkezését követően 1-2 napon belül telefonon felvesszük önnel a kapcsolatot. Vagy jelentkezhet az alábbi telefonszámon: 06 70 902 4283

Munkavégzés helye:
  • Jászfényszaru