www.cvonline.hu

Raktári kisegítő

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1157205

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Feladatok:

  • Raktárba beérkező küldemények, csomagok szortírozása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Rábízott feladatok teljes körű ellátása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • ERKÖLCSI bizonyítvány

Juttatások:
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Ingyenes céges busz az alábbi településekről: Budapest, Ercsi, Pilisjászfalu, Tinnye, Perbál, Tök, Zsámbék

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Budaörs