www.cvonline.hu

Raktári kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1075502
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal debreceni elektronikai áruházba várjuk a jelentkezéseteket!

Feladatok:

  • elektronikai termékek matricázása, válogatása
  • egyszerű összeszerelői munkák
  • raktárrrendezés
  • áruösszekészítés
  • anyagmozgatás

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • a munka vállalása szeptembertől

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30 vagy 9:00 - 14:00

Előnyt jelent:

  • a munka jellegéből adódóan elsősorban fiúk jelentkezését várjuk
  • minél több ráérés a megjelölt munkaidőben

Amit kínálunk

  • bruttó 639 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!