www.cvonline.hu

RAKTÁRI KISEGÍTŐ

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 23 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalata, folyamatos bővülés miatt új munkatársakat keres

munkakörbe

állandó délelőttös műszakba.

Feladatai:

  • betárolás, kitárolás
  • kézi scanner használata
  • etikettezés
  • készlet ellenőrzés.

Elvárások:

  • kinti, benti munka vállalása

Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Az állás azonnal betölthető. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kapcsolat:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő