www.cvonline.hu

Raktári kisegítő-Németország (nyelvtudás nélkül)

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 988897

Német partnercégünk részére keresünk német munkaviszonnyal, szállás biztosításával raktári kisegítő munkatársakat Erfurtba októbertől februárig terjedő időszakra
Feladatok:

  • Általános raktári feladatok ellátása
  • Áru összekészítés, csomagolás

Elvárások:
  • Megbízhatóság
  • Csapatmunkára való készség, jó alkalmazkodó készség
  • Műszakvállalás

Juttatások:
  • Német alkalmazotti jogviszony
  • Határozott idejű munkaszerződés (októbertől februárig)
  • Havi nettó minimum 800 EUR ( ebből már semmi nem kerül levonásra)
  • Kedvezményes, szerény szállás biztosítása

Előnyök:
  • Saját Autó
  • 48 órán belüli kiutazás vállalása ( azonnali munkakezdés)

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Külföldi munka
Régió