www.cvonline.hu

Raktári kisegítő német nyelvtudással-Erfurt

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 982828

Német partnercégünk részére keresünk német munkaviszonnyal, szállás biztosításával raktári kisegítő munkatársakat októbertől februárig terjedő időszakra

Feladatok:
· Általános raktári feladatok ellátása

· Áru összekészítés, csomagolás

Elvárások:
· Kommunikációs szintű német nyelvtudás (ami egy interjú alkalmával tesztelésre is kerül)
· Megbízhatóság

· Műszakvállalás
· Csapatmunkára való készség, jó alkalmazkodó készség

Előny:

· Raktári munkában szerzett tapasztalat előny

· Párok, barátok együttes elhelyezésére is van lehetőség

· Saját autó

Amit kínálunk:
· Német alkalmazotti jogviszony

· Határozott idejű munkaszerződés (októbertől februárig)
· Havi nettó minimum 1200 EUR munkabér+ műszakpótlék
· Kedvezményes, szerény szállás biztosítása

Munkavégzés helye: Németország, Erfurt

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (Raktári kisegítő) megnevezéssel.

Informálódás céljából kérjük, a +36 70 440 35 98- ös telefonszámot tárcsázza!

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld