Raktári kisegítő munkatárs - Budapest (Referenciaszám: GyB-1710)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1080515

Feladatok:

  • Raktári árukészlet mozgatása gépek, eszközök segítségével
  • Dobozok pakolása, címkézése

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Bónuszrendszer csoportos és egyéni teljesítmény alapján
  • Cafetéria próbaidő letelte után

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (gyalogkíséretű, vagy egyéb gépcsoportok)
  • Önálló munkavégzés

Munkaidő:

  • 1 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig 7-17 óra között, napi 8 órában)

Munkavégzés helye:

  • Budapest 4. kerület

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Raktári kisegítő munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-1710-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-ös vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő