Raktári kisegítő munkatárs - Budaörs (Referenciaszám: GyB-1735)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1080518

Feladatok:

  • Raktáron belüli kézi anyagmozgatás
  • Szállításra váró anyagok/áruk összekészítése

Elvárások:

  • Jó fizikai kondíció
  • Általános iskolai végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bér + kiemelkedő cafetéria
  • Utazási hozzájárulás

A munkavégzés helye:

Budaörs

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budaörsi székhelyű Partnercégéhez toboroz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyábanfeltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Raktári kisegítő munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-1735-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-ös vagy a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Budaörs
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő