www.cvonline.hu

Raktári kisegítő - megváltozott munkaképességűeknek

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 748813
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal veresegyházi partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Dokumentumok kezelése
  • Termelésből visszakerülő használt szerszámok válogatása, dokumentálása, előkészítése a beszállítóhoz való kiszállításához
  • Áru raklapra, kit tálcára rendezése
  • A beérkező anyagok csomagolásának bontása, átcsomagolása, zacskózása
  • Részvétel az éves és időszakos leltár elvégzésében
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább egy éves tapasztalat
  • Jó állóképesség
  • Műszaki érzék
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Alapfokú számítógépes ismeret /MS Office/
  • Könnyűgépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járás támogatása
  • Egyéb juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség