www.cvonline.hu

Raktári kisegítő - Dunaharaszti (Referenciaszám: LK-908)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.28.
Hirdetés azonosító: 780140

 Feladatok:

  • Raktárban történő anyagmozgatás targoncával
  • Egyéb raktáros feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Targonca vezetői jogosítvány (Elektromos vezetőüléses, gyalogkíséretű elektromos)
  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Saját gépjármű (bejárás tömegközlekedéssel nem lehetséges, egyénileg kell megoldani!)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Dunaharaszti

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunaharaszti székhelyű légtisztító berendezéseket gyártó Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Raktári kisegítő) és a pozícióhoz tartozó LK-908-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 1/210-9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Dunaharaszti
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő