www.cvonline.hu

Raktári kisegítő, csomagoló, címkéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 638492

Nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk Raktári kisegítő, csomagoló, címkéző munkakörbe:

Feladatok:
  • Raktári kisegítő munka
  • Csomagolás
  • Címkézés
  • Kamionrakodás
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • 16 év feletti életkor
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Jó állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Szorgalom
Amit kínálunk:
  • Bruttó 564 Ft/óra munkabér+pótlékok
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Szeptembertől induló munka, egész évben végezhető, szabadidő függvényében 1-1 műszak is vállalható.
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet telefonon: Kardics Tímea 20/6655-709, e-mailben: E-mail cím megjelenítése, a következő adatok elküldésével: munka megnevezése: Raktári kisegítő, város: Nagykanizsa, név, születési dátum, telefonszám, lakhely, iskola.