www.cvonline.hu

Raktári kisegítő (Budapest)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 883818

A HSA Kft. keres XXII. kerületi munkahelyre

RAKTÁRI kisegítő

munkatársakat, teljes munkaidőbe, napi 8 órába. Munkavégzés helye tömegközlekedéssel jól megközelíthető!

Feladatok:

  • Raktárrendezés,
  • megrendelt árucikkek összekészítése /összeszedése, bedobozolása

Elvárás:

  • min. 8 általános
  • számítógép felhasználói szintű kezelése

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni:

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő – Üzletvezető helyettes

Glória Trade Kft

Multinacionálissá vált, rendkívül dinamikusan f...
Budapest, Pest

Pultos

GLOB Ingatlanforgalmi és Szolgáltató Kft.

Gyakorlott, munkáját szerető, mosolygós pultos...

Felszolgáló

Gyakorlott felszolgálót keresünk éttermünkbe,...