www.cvonline.hu

Raktári készletkezelő és reklamációs ügyintéző

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Európa vezető bútoráruháza a mömax, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.
Budapesti (XXI. kerületi) raktárközpontunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Szeretnél egy változatos munkát? Egyaránt fontos a fizikai és szellemi leterheltség? Gyere raktárunkba készletkezelő és reklamációs ügyintéző kollégának! Életerős, tettre kész férfiak jelentkezését várjuk!

Feladataid:

  • Árukészlet nyilvántartása, leltára
  • Árumozgatás (egységcsomagok rakodása, BÚTOR!)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése
  • Bútorok cseréje reklamáció esetén: fizikailag megmozdítani a bútort, majd a szükséges adminisztrációt a cseréhez , pótláshoz, rögzíteni

Amit elvárunk:

  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Érettségi
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség
  • Kiváló fizikai erőnlét

Német nyelv ismerete előny!
Targoncavezetői jogosítvány szintén előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Biztos nemzetközi háttér

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küld el fényképes szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével e-mailen az alábbi email címre. (A tárgyban: raktári készletkezelő –CSEPEL megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődésed!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő