www.cvonline.hu

Raktári készletgazdálkodó - INTS/9/66

  • Frissítve 11 napja

Mátészalkai dinamikusan fejlődő multinacionális parntercégünk számára keresünk
angolul magabiztosan kommunikáló kollegát

Raktári készletgazdálkodó

munkakörre

Feladatok:

  • A rábízott árukészletre vonatkozó megrendelések készítése, a beérkező áru bevételezése, a termék kiadása
  • A készletmozgások nyomon követése a készletnyilvántartó rendszerben
  • A készlet folyamatos figyelése, a meghatározott készlet szint naprakész biztosítása
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal-vevőkkel és a központtal
  • A kapcsolódó dokumentációk naprakész vezetése
  • Fuvarszervezés
  • Együttműködés a raktári szervezettagjaival és társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet stb.)
  • Jó kommunikációs képesség, és csapatmunkára való alkalmasság
  • Jó elemzőképesség, rendszerszemlélet

Előny jelent:

  • Logisztikai szakirány vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • ORACLE vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Nagykereskedelmi raktár tapasztalat
  • Optikai területen szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • Kulturált, multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség, tréningek

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Mátészalka
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mátészalka