www.cvonline.hu

RAKTÁRI KARBANTARTÓ

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Hirdetés azonosító: 929546

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk kulcsa magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Leendő munkatársunk felelős lesz a székesfehérvári logisztikai központunk és a hozzá tartozó áruházak karbantartásáért, ezért pályázatot írunk ki a következő pozíció betöltésére:

Feladatok

  • a logisztikai központ karbantartási feladatainak teljes körű ellátása
  • az épületek megfelelő állapotának és az egyes berendezések működésének biztosítása
  • legfőképpen épület-karbantartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • a szerződött karbantartó-cégekkel való folyamatos együttműködés és kommunikáció
  • a boltok és a logisztika központ eszközellátásának biztosítása (munkaruhák kiosztása); illetve a  raktár tiszta, igényes állapotának biztosítása és megőrzése

Elvárások

  • min. 2 éves, karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség (villamossági, gépész)
  • magasemelésű targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent
  • proaktivitás és kezdeményezőkészség
  • dinamikus és lendületes munkatempó
  • megbízható és felelősségteljes személyiség
  • önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való képesség
  • nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk

  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • stabil háttér egy nemzetközi cégnél
  • versenyképes jövedelem
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési jegy (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja