www.cvonline.hu

RAKTÁRI KARBANTARTÓ (SZIGETSZENTMIKLÓS)

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 799070

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik. Szigetszentmiklósi Logisztikai központunkba munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • a logisztikai központ karbantartási feladatainak teljes körű ellátása
  • az épületek megfelelő állapotának és az egyes berendezések működésének biztosítása
  • legfőképpen épület-karbantartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • a szerződött karbantartó-cégekkel való folyamatos együttműködés és kommunikáció
  • a boltok és a logisztikai központ eszközellátásának biztosítása (papírrendelés, munkaruhák kiosztása); illetve a raktár tiszta, igényes állapotának biztosítása és megőrzése

 Elvárások:

  • min. 2 éves, karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség (villamossági, gépész)
  • magasemelésű targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent
  • proaktivitás és kezdeményezőkészség
  • dinamikus és lendületes munkatempó
  • megbízható és felelősségteljes személyiség
  • önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való képesség
  • nagyfokú terhelhetőség

 Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • 100 %-os utazási támogatás
  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • stabil háttér egy nemzetközi cégnél

A jelentkezés módja:

Lidl Magyarország Bt., Személyzeti Osztály, 1037 Budapest Rádl árok 6

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja