www.cvonline.hu

Raktári Irányító

  • A hirdetés 511 napja lejárt

 Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett

pozícióval.

A Coloplast nyírbátori gyárán belül a raktár a legnagyobb létszámú kiszolgáló szervezet. Az anyagáramlási folyamatok itt kezdődnek és itt érnek véget, szorosan együttműködünk az összes  termelést kiszolgáló szervezettel.

Főbb feladatok

  • a raktári operáció irányítása,
  • a raktári folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások tervezése, nyomonkövetése,
  • szabadság és túlóra tervezése a Value Stream Manager-rel,
  • vezetői feladatok ellátása, személyes teljesítmény fejlesztési terv létrehozása, nyomon követése,
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre,
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé,
  • LEAN folyamatokban részvétel, javaslatok készítése a Value Stream Manager részére.

Amit elvárunk

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • előny multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, és vezetői tapasztalat,
  • előny logisztikai vagy raktárban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség,
  • széleskörű juttatási rendszer,
  • folyamatos továbbképzések a korszerű management módszerek elsajátításában,
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Pursuing an ambitious growth agenda, Coloplast develops and markets products and services that make life easier for people with very private and personal medical conditions. Employing more than 10,000 people and with products available in more than 130 countries, we are one of the world´s leading medical device companies. We are constantly growing our business and always looking for new ways to move forward – we explore, learn and look for new ways of doing things. Curiosity works here.

Visit us on Link megjelenítése. Follow us on Link megjelenítése" target="_blank">LinkedIn. Like us on Link megjelenítése" target="_blank">Facebook.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol