www.cvonline.hu

Raktári instruktor (raktári átvételi vezető)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 881469

Flex állások

A Flextronics International Kft.

munkatársat keres tabi telephelyére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A műszakos raktári átvételi csoport irányítása,
  • Raktári műszakvezető helyettesítése,
  • Beérkező anyagok tételes átvétele, címkézése, polchelyezése

 Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány,
  • BaaN ismeret,
  • Raktári tapasztalat.

Amit Kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődésed továbbítsd önéletrajzod a megpályázni kívánt pozíció feltüntetésével a következő e-mail-címre:

E-mail cím megjelenítése

 My Carrier. My Team. Flextronics.