www.cvonline.hu

RAKTÁRI HÍMZŐ (Gépi hímző)

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az idei évben 7500 m2-rel bővítjük a meglévő 15.000 m2-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 50 fővel kívánunk emelni. Fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

RAKTÁRI HÍMZŐ
(Gépi hímző)

A Te feladataid:

  • A cég dolgozói által használt munkaruha díszítése
  • Céges logók, feliratok, nevek gépi megtervezése, és hímzése pólókba, pulóverekbe
  • Ipari hímző gép beállítása, kezelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Minimum 8 éves általános iskolai végzettség
  • Hímzői, varrónői tapasztalat
  • Ipari hímző gépek használatában szerzett minimum 2 éves gyakorlat
  • Határidők pontos betartása
  • Büntetlen előélet
  • Erős monotónia tűrő képesség
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízható és minőségi munkavégzés

Amit Neked kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Biztos jövedelem

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva, a budapesti kirendeltséget kiválasztva töltheted fel.

Munkavégzés helye 1097 Budapest IX. Timót u. 5.
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest