www.cvonline.hu
Raktári folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.24.
Hirdetés azonosító: 1083761
lejárt

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Napi készletszint nyomon követése
  • MRP karbantartása, kanban rendszer üzemeltetése;
  • Vevői igények kezelése és a reklamációk kezelése;
  • Folyamat auditok levezetése, belső logisztikai folyamatok fejlesztése, leltár lebonyolítása
  • Munkautasítások készítése és felülvizsgálata
  • BOM változások levezénylése készlet oldalról

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • Ms office ismeret, kiemelten excell
  • Aktív, társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Műszaki érdeklődés

Amit nyújtunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Továbbképzések, fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.