www.cvonline.hu

Raktári folyamatkezelő, Raktáros (frissáru raktárba)

  • A hirdetés 999 napja lejárt

Feladat:

  • A termékek kézi/fizikai mozgatása,
  • alapanyagok elektromos békával történő szállítása,
  • áru összekészítés, komissiózás,
  • a felhasznált alapanyagok mennyiségének pontos dokumentálása,
  • a raktári rend fenntartása.

Elvárások:

  • vezetőállásos targoncavezetői engedély (3313),
  • alapfokú végzettség (8 osztály),
  • terhelhetőség,
  • jó fizikum, állóképesség,
  • egészségügyi kiskönyv megléte,
  • megfelelés esetén erkölcsi bizonyítvány is szükséges

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • versenyképes juttatási csomag (fix fizetés+teljesítmény bónusz+jelenléti bónusz), utazási támogatással

Munkaidő:

  • délelőtti munkarend

Munkavégzés helye: Bicske

Kérjük, életrajzát, elérhetőségeit a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldje el!

Helyek Bicske
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator