www.cvonline.hu

Raktári és Logisztikai Vezető

  • A hirdetés 462 napja lejárt

 Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres

munkatársat debreceni munkavégzéssel

Főbb feladatok:

ü  Felel a készáru rendelés szerinti helyre, és időre történő kiszállításának megszervezésért

ü  Felel a szállítmányozást/szállítást/raktározást végző partnerek felé a megrendelések kiadásáért/számláinak jóváhagyásáért, tenderek lebonyolításáért

ü  Felel a  raktári működés irányításáért, a műszakvezetők munkájának koordinálásáért

ü  Biztosítja a vámügyintézéshez kapcsolódó feladatok ellátását

ü  Felelős a pontos raktárkészlet nyilvántartásért

ü  Felelős a termelés irányítási rendszer igények szerinti fejlesztéséért

ü  Felelős azért, hogy az irányításával dolgozó terület minden tekintetben megfeleljen a biztonsági/EHS elvárásoknak

ü  Felelős  a Raktár területen a GMP/5S folyamatok betartásáért, a folyamatok és elvárások csapata által történő betartatásáért

ü  Biztosítja, hogy az irányítása alatt dolgozó valamennyi kolléga kompetencia szintje az elvárásoknak megfeleljen. Biztosítja, a kompetenciák folyamatos fejlesztését tréningek, rendszeres visszajelzések és a megfelelő kommunikációs csatornák működtetésén keresztül

ü  Vonatkozó feladatok megvalósítása és végrehajtása az ISO 9001 szabványnak megfelelően

ü  Egyéb munkakörrel összefüggő feladatok teljesítése

Elvárásaink:

ü  Egyetemi/Főiskolai végzettség

ü  Legalább 2 éves tapasztalat gyártási vagy műszaki területen

ü  Legalább társalgási szintű angol nyelvismeret

ü  Fegyelmezett, kitűnő szervezőkészség

ü  Önálló munkavégzés

ü  Kiváló kommunikációs képesség

Előny:

ü  Üzleti, menedzsment vagy műszaki diploma

ü  Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

ü  Versenyképes fizetés

ü  Barátságos munkahelyi légkör

ü  Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol