www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

  • A hirdetés 677 napja lejárt

Az Internet Mall Hungary Kft. e-kereskedelemmel foglalkozó piacvezető cég

keres munkatársat

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • A bevételezési és kiadási folyamat bármely részének - cimkézés, szortírozás, eltárolás, összekészítés, csomagolás és feladás - végrehajtásában való aktív részvétel
  • Készletmozgások adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben (SAP)
  • Árumozgatás elsősorban targoncával és emelőgépekkel
  • Időszakos leltározás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, együttműködés
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása, munka és tűzvédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precizitás, gyors és pontos reakciókészség
  • Megbízhatóság
  • Lényeglátó képesség
  • Stressz alatti munkavégzés képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktári gyakorlat
  • Targoncavezetői jogositvány
  • SAP logisztikai moduljának ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: 1225 Budapest, Campona utca 1. (Harbor Park – Prologis)

Várjuk önéletrajzát FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő