www.cvonline.hu

RAKTÁRI DOLGOZÓ

  • A hirdetés 818 napja lejárt

A BILFINGER MCE NYÍREGYHÁZA KFT.

felvételt hirdet a következő munkakör betöltésére:

Feladatok, munkák:

  • Beérkező alap- és segédanyagok ellenőrzése, átvétele
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Késztermék kiszállítással kapcsolatos raktári feladatok elvégzése
  • Raktározás adminisztratív feladatainak az ellátása

Elvárások:

  • Terhelhetőség, kétműszakos munkarendben történő munkavégzés
  • Nehézgép-kezelői vagy darukötözői vizsga megléte
  • Rugalmasság

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen lehetséges.

Bilfinger MCE Nyíregyháza Kft.

4400 Nyíregyháza, Tünde u. 10/A

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő