www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

  • A hirdetés 890 napja lejárt

Beorol HU Kft sikeresen működő és piacvezető multinacionális cég a kéziszerszámok gyártása, importja és forgalmazása területén. Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Dél-Kelet Európa területén működünk, valamint más országokban is, mint Dubai, Belgium, Irország, Horvátország, Románia, Bulgária, Görögország, Ciprus, Málta, Lengyelország, Hollandia, Izrael, Ausztria, stb. területén is forgalmazzuk termékeinket. Elhatároztuk, hogy fejlesztjük működésünket, és forgalmazni kezdjük termékeinket Magyarországon is, ezért szakmai csapatunk bővítésére az alábbi pozícióra keresünk munkatársat

RAKTÁRI DOLGOZÓ

A munkavégzés helye 1172 Budapest , Cinkotai út 32

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek - MS Office
  • Legalább két év gyakorlat raktári munkában (előny)
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Feladatok:

  • Átveszi, kiadja és csomagolja az árut hiteles dokumentáció alapján
  • A csomagolás elvégzése után megszervezi az áru kézbesítését csomagküldő szolgálat által
  • Ellenőrzi az áru átvételénél, ki- és bepakolásánál a cikkszámot, a tételeket, a mennyiséget, stb.
  • Figyelemmel kiséri az áru kiadásánál felléphető áru hiányosságokat, sérüléseket, és a tévesen csomagolt árut
  • Köteles szigorúan betartani a munkavédelmi és tűzvédelmi szabályzat előirásait
  • Más feladatokat is végez felettesei utasitására

Amit kínálunk:

  • Szakmai továbbképzés
  • Előre lépési lehetőség
  • Professzionális feltétel és támogatás a munkavégzéshez
  • Egyéb juttatások
  • Folyamatos tovább képzés a dinamikus csapatban

Amit elvárunk a sikeres jelölttől:

  • Állandó továbbképzésre és tanulásra való készséget
  • Konkrét eredményeket az előző munkahelyeken, mint sikerességi mutatót
  • Türelmet, és professzionális kommunikációt az ügyfelekkel és a Beorol munkatársaival
  • Egészséges ambíciót és csapatmunkára való készséget
  • Energikusságot és kezdeményező készséget
  • Megbízhatóságot a munka feladatok végzésében

Amennyiben egy nemzetközi szabványok szerint működő cégben szeretnél dolgozni, ha ambíciózus, alapos és szorgalmas vagy, csatlakozz hozzánk és legyél Te is egy sikeres csapat része.

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar  nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „RAKTÁRI DOLGOZÓ ” jeligével a lenti címre juttassa el. A pályázatot 2014. december 3-án zárjuk. Csak a szűkebb körbe bejutókat értesítjük. Csak a pályázott pozícióra feltüntetett anyagokat tudjuk elbírálni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő