www.cvonline.hu

RAKTÁRI DOLGOZÓ

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

Beorol Kft. céget 1998-ban alapították Szerbiában, Belgrádban. Azóta működünk  és piacvezetővé is váltunk, mind Szerbiai és a regionális piacon egyaránt, a kéziszerszámok  gyártásának, importjának és forgalmazása területén. Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Szerbia, Montenegró, Macedónia és Bosznia-Hercegovina területén működünk, valamint más országokban is, mint Oroszország, Fehéroroszország, Horvátország, Románia, Bulgária, Görögország, Ciprus, Málta, Lengyelország, Hollandia, Izrael, Ausztria, stb. területein is forgalmazzuk termékeinket. Elhatároztuk, hogy fejlesztjük működésünket, és céget alapítunk Magyarországon, ezért szakmai csapatunk bővítésére az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Budapest   - 4 fő

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek - MS Office
  • Legalább két év terepen töltött értékesítési gyakorlat (előny)
  • Napi fogyasztási cikkek értékesítésében szerzett gyakorlat jelentős előnyt jelent
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Feladatok:

  • Belső programban való munkavégzés
  • Számlázás, ár, haszon és mennyiség ellenőrzése
  • Összekészítő lista szétosztása, kivonatok követése, elő számla és jóváírások készítése
  • Áruküldés futárszolgálattal, a folyamat ellenőrzése
  • Számla zárása, lefűzése dossziéba, reklamáció érvényesítése
  • Kimenő és bejövő számlák nyilvántartása és ellenőrzése a beszállítóktól a vevőkig
  • A kísérő dokumentáció ellenőrzése a szabályosság és pontosság szempontjai alapján
  • Naprakészség véghezvitele
  • Fizetési instrumentumok nyilvántartása
  • Időszakos jelentések készítése a vezetők számára.

Amit kínálunk:

  • Szakmai továbbképzés termelői és értékesítési programunkhoz
  • Terepen történő értékesítés fejlesztése
  • Ösztönző bónusz
  • Előre lépési lehetőség
  • Professzionális feltétel és támogatás a munkavégzéshez
  • Egyéb juttatások teljesítmény alapján
  • Folyamatos tovább képzés a dinamikus csapatban
  • Egyéb külföldi piacokon való munkavégzés lehetősége

Amit elvárunk a sikeres jelölttől:

  • Állandó továbbképzésre és tanulásra való készséget
  • Konkrét eredményeket az előző munkahelyeken, mint sikerességi mutatót
  • Türelmet, és professzionális kommunikációt az ügyfelekkel és a Beorol munkatársaival
  • Egészséges ambíciót és csapatmunkára való készséget
  • Energikusságot és kezdeményező készséget
  • Megbízhatóságot a munka feladatok végzésében

Amennyiben egy nemzetközi szabványok szerint működő cégben szeretnél dolgozni, ha ambiciózus, alapos és szorgalmas vagy, csatlakozz hozzánk és legyél Te is egy sikeres csapat része.

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „RAKTÁRI DOLGOZÓ” jeligével az alábbi címre juttassa el  A pályázatot 2014. június 4-én zárjuk. Csak a szűkebb körbe bejutókat értesítjük. Csak a pályázott pozíciót feltüntetett anyagokat tudjuk elbírálni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő