www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

  • A hirdetés 1148 napja lejárt

A BA-HA-MA’S Kft gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával foglalkozik Dunakeszin található telephelyén.

Hűtőraktárunkba, kétműszakos munkarendbe

azonnali kezdéssel kollégát keresünk az alábbi munkakör betöltésére:

raktári dolgozó

Elvárások:

  • Kézi pakolás, folyamatos nehéz fizikai munkavégzés
  • Két műszak (délelőtt, délután)
  • -18 Celsius fokos hőmérsékleten végzett munkabírás
  • targoncavezetői jogosítvány előny
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő