www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Beorol HU Kft sikeresen működő nemzetközi cég a festékipari kellékek gyártása, importja és forgalmazása területén. Termékeink minőségének köszönhetően ma már egész Dél-Kelet Európa területén működünk, valamint más országokban is, mint Dubai, Belgium, Irország, Horvátország, Románia, Bulgária, Görögország, Ciprus, Málta, Lengyelország, Hollandia, Izrael, Ausztria, stb. területén is forgalmazzuk termékeinket. Magyarországi csapatunk bővítésére az alábbi pozícióra keresünk munkatársat

 RAKTÁROS

A munkavégzés helye: 1172 Budapest , Cinkotai út 32

Elvárások:

Középfokú végzettség
Számítógépes ismeretek - MS Office
Legalább két év gyakorlat raktári munkában (előny)

Feladatok:

Átveszi, kiadja és csomagolja az árut hiteles dokumentáció alapján
Ellenőrzi az áru átvételénél, ki- és bepakolásánál a cikkszámot, a tételeket, a mennyiséget, stb.
Figyelemmel kiséri az áru kiadásánál felléphető áru hiányosságokat, sérüléseket, és a tévesen csomagolt árut
Köteles szigorúan betartani a munkavédelmi és tűzvédelmi szabályzat előirásait
Más feladatokat is végez felettesei utasitására

Amit kínálunk:

Szakmai továbbképzés
Előrelépési lehetőség

Amit elvárunk a sikeres jelölttől:

Állandó továbbképzésre és tanulásra való készséget
Konkrét eredményeket az előző munkahelyeken, mint sikerességi mutatót
Egészséges ambíciót és csapatmunkára való készséget
Energikusságot és kezdeményező készséget
Megbízhatóságot a munka feladatok végzésében

Amennyiben eleget tesz a felsorolt feltételeknek, kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar  nyelvű szakmai önéletrajz) „RAKTÁRI DOLGOZÓ ” jeligével a lenti címre juttassa el. A pályázatot 2017. december 10-én zárjuk.  Csak a pályázott pozícióra feltüntetett anyagokat tudjuk elbírálni.

Beorol Hu Kft
1172 Budapest, Cinkotai út 32, Magyarország
website: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
XVII. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű