www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

  • Company_icon Gravotrade Kft.
  • Location_icon VIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Magyarország egyik vezető gravírozógépeket, kiegészítőterméket, alapanyagokat forgalmazó nagykereskedelmi vállalkozása a Gravotrade Kft. raktár manager munkakörbe keres azonnali kezdéssel munkatársat.

Feladatok

  • A beérkező áruk raktárba történő betárolása
  • Gravírozóalapanyagok vágófűrésszel való méretre vágása, fazettázása
  • Megrendelések pontos, rendezett előkészítése, csomagolása
  • Megrendelések előkészítése
  • Raktári árukészlet leltározása
  • Raktár rendben tartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Gyors, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Az ország vezető gravírozóipart teljes egészében kiszolgáló nagykerekedésében dolgozhat
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Jó hangulatú légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Fix egy műszak 08:00-17:00-ig
  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • Kulturált munkakörülmények
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest 8. kerület

Egyéb juttatások: cafeteria

Helyek VIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű