www.cvonline.hu

Raktári Dolgozó

  • Az állásajánlat lejárt.

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • anyagmozgató, kiszedő feladatok ellátása
  • megrendelések pontos, rendezett kiszedése, komissiózás, csomagolás

Előnyt jelent:

  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • gyors, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság
  • OKJ targoncavezetői (vezetőüléses, gyalogkíséretű) jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: raktári dolgozó!

Munkavégzés helye Budapest, XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest