www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1077919

Nemzetközi partnerünk szigetszentmiklósi logisztikai bázisára keresünk raktári dolgozó munkatársakat mielőbbi munkakezdéssel.

Feladatok:

- késztermékek betárolása, kitárolása
- belső anyagmozgatás
- kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

- raktári / logisztikai tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- 2 műszakos munkarend vállalása (H-P: 06.00-14.00; 14.00-22.00)
- ELŐNY: NKH-s új típusú targoncás jogosítvány a következő kategóriákra: 3324 és 3313 (vezetőüléses és állásos)

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelemcsomag
- Ingyenes NKH-s új típusú targoncás jogosítvány: 3324 és 3313 (vezetőüléses és állásos)
- ingyenes céges buszjáratok Budapest több pontjáról
- dinamikus csapat
- hosszú távú munkalehetőség
- ingyenes céges buszjáratok
Szigetcsép- Tököl- Szigethalom- Halásztelek- Szigetszentmiklós
Budapest Alle, Corvin negyed, Csepel- Szigetszentmiklós
Szigethalom- Szigetszentmiklós

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján