www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

  • A hirdetés 225 napja lejárt

A Lagermax AED Hungary Kft.

raktári dolgozót

keres, akár azonnali belépéssel

Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület  ( BILK terminál )

Munkaidő: 20:00-02:30h; (bejárási támogatás)

Elvárások:

  • Targonca vezető jogosítvány (érvényes)
  • Szakmai elhivatottság, dinamizmus, csapatszellem, ügyfélorientált szemlélet,

Feladatok:

  • bejövő és kimenő tehergépkocsik le illetve felrakodása, árukezelés
  • a partnerek szállítmányozási tevékenységének teljes körű támogatása, asszisztenciájának ellátása,
  • riportok készítése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a fényképpel, valamint kísérőlevéllel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megadásával, a következő címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő