www.cvonline.hu

Raktári dolgozó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.08.17.
Hirdetés azonosító: 1028082

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk logisztikai bázisára keresünk raktári dolgozókat szigetszentmiklósi telephelyre, mielőbbi munkakezdéssel.

Feladatok:

- Bolti rendelések összekészítése, komissiózás
- A raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel
- Egyéb raktári feladatok ellátása
- Kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

- Raktári / logisztikai tapasztalat
- Tapasztalat targoncavezetésben (jogosítvány megléte előny, de nem feltétel)
- Megbízhatóság, pontosság, fizikai terhelhetőség
- 1 műszakos munkarend és túlóra vállalása
- Munkaidő-beosztásbeli rugalmasság

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelemcsomag
- Étkezési hozzájárulás, Erzsébet-utalvány
- Munkába járás költségének támogatása
- Dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a