www.cvonline.hu

RAKTÁRI DOLGOZÓ (SZIGETSZENTMIKLÓS)

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 345707

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik leggyorsabban fejlődő élelmiszer-üzletlánca. Magyarországon több, mint 140 nyitott üzlettel vagyunk jelen. Fejlődésünk sikerét magasan képzett munkatársainkkal, olyan közös munkával érjük el, melynek célja a vásárlóink igényeinek való maximális megfelelés.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklósi Logisztikai Központ

Az Ön feladata

  • az áruházakból visszaérkező hulladékok szelektív gyűjtése és kezelése
  • hűtőbokszok takarítása
  • a raktárban található hulladékgyűjtők napi szinten történő ürítése
  • a göngyöleg-visszaadási folyamat lebonyolítása
  • a raktár külső-belső tisztaságának biztosítása

Az Ön profilja

  • fizikai terhelhetőség
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság
  • megbízhatóság, pontosság
  • targoncás jogosítvány megléte előnyt jelent

Amit kínálunk

  • stabil háttér
  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • versenyképes jövedelem
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, látogasson el honlapunkra!

Link megjelenítése
  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja