www.cvonline.hu
Raktári dolgozó (Referenciaszám: PJ4819)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.31.
Jelentkezési határidő: 2017.01.01.
Hirdetés azonosító: 1072491
lejárt

Partnercégünk fóti központjába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Raktári dolgozó

Feladatok:
- Termékek kiadása és átvétele
- Mennyiségi ellenőrzések
- Termékkísérők felhelyezése
- Komissiózás
- Készletellenőrzés
- Minőségi elvárások szemelőt tartása mellett

Elvárások:
- Pontos, precíz, önálló, proaktív munkavégzés
- Rugalmasság
- Terhelhetőség

Előny
- Targoncakezelő jogosítvány

Amit kínálunk:
- Céges buszjárat Újpest-központból
- Versenyképes fizetés
- Cafeteria
- Megfelelő munkavégzés esetén, próbaidő után targoncakezelői jogosítvány szerezhető

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió