www.cvonline.hu

Raktári dolgozó - Körmend (Referenciaszám: SZK-1688)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1074982

Rövid leírás:

Cipők mozgatása, rakodása, fel-, illetve lepakolása, csomagolása, szállításának előkészítése.

Feladatok:

  • a termékek csoportosítása a megadott szempontok, előírások szerint
  • az áru továbbítása a kijelölt tárolási helyre, raktáron belüli anyagmozgatás
  • a szállításra váró áruk előkészítése (kézzel vagy anyagmozgató gépek, eszközök segítségével)
  • a technológiai és a terhelhetőségi előírások betartása
  • a rábízott gépek, berendezések, munkaterületet tisztántartása
  • a munka-, tűz- és a balesetvédelmi előírások ismerete és betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Teljesítmény és minőségbónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Egy műszakos munkarend állandó délelőtt

A munkavégzés helye:

Körmend

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. körmendi Megbízója részére keres és kölcsönöz főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó SZK -1688-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet  személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 9700 Szombathely, Kőszegi u.2 szám alatt található.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Vas
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő