www.cvonline.hu

Raktári dolgozó / komissiózó

Zöldség-gyümölcs kiszállítással foglalkozó cég, gyakorlattal rendelkező munkatársat keres,

pozícióra.

Feladatok:

  • leadott megrendelések összekészítése (komissiózás)
  • adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • fizikai és egészségügyi alkalmasság
  • targonca vezetői tapasztalat (nem feltétel)
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • vidámság, pozitív életszemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • támogató vezetőség
  • korrekt munkafeltételek

Egyéb információ:

  • munkavégzés helye: Budapest
  • munkaidő: éjszakai órák

A jelentkezéseket pedig a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest