www.cvonline.hu

Raktári dolgozó - Hajdúböszörmény

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Hajdúböszörmény, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • Anyagok és áruk mozgatása, rakodása különféle szállítóeszközökre
  • Alapanyagok és termékek csoportosítása, rakodása
  • Raktáron belüli anyagmozgatás végzése
  • Szállításra váró áruk előkészítése

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Emelőgépkezelői/targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
  • Előny: élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű