www.cvonline.hu
Raktári diákmunka (Referenciaszám: PJ4785)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.16.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1071050
lejárt

Budapestre, a XXIII. kerületbe keresünk diákokat azonnali kezdéssel RAKTÁRI KISEGÍTÉSRE!

Feladatok:
- Vonalkód olvasás
- Kézi anyagmozgatás
- Árucímkézés
- Leltározás

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Pontosság, precizitás
- Terhelhetőség
- 8-tól 16-ig tartó műszak vállalása, legalább 2 hétköznapon

Amit partnerünk kínál:
- Utazástámogatás: BKV bérlet, illetve Határ útról céges busz

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest, Budapest