www.cvonline.hu

Raktári diákmunka - egész nyáron biztos lehetőség

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 946364
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Jelenleg biztos nyári munkára keresünk munkatársakat raktári környezetbe, betanított feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Könnyő fizikai munka
  • Termékösszeállítás
  • Csomagolás
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Aktív diákstátusz
  • Talpraesettség
  • Jó fizikum
  • Kézügyesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 06:00-tól 14:20-ig.

Amit kínálunk

  • Egész nyáron biztos munkalehetőség
  • Versenyképes órabér

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette figyelmed és szeretnél jelentkezni a munkára, megteheted Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala