www.cvonline.hu

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 494 napja lejárt

A HUNOR Toys Kft. új munkatársat keres budapesti logisztikai központjába

munkakörbe

Feladatok:

  • Részvétel a telephely általános működési feltételeinek biztosításában
  • Az irányítása alá tartozó, anyagmozgatást végző munkavállalók szakmai felügyelete
  • Közreműködés a raktári kezelési, tárolási rend kialakításában, és annak folyamatos szinten tartásában
  • A készletmozgások pontos, naprakész vezetésének biztosítása, készletmozgások szúrópróbaszerű ellenőrzése, eltérések esetén a hibák javítása, javíttatása
  • Raklapnyilvántartás naprakész vezetése
  • Raktári bizonylatok, dokumentumok megfelelő kezelése, tárolása
  • A raktár vezetőjének távolléte esetén annak helyettesítése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Vezetői képességek, koordinációs és szervezőkészség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, magas stressz tűrő lépesség és önálló munkavégzés
  • Hajlandóság hétvégi és esetleges ünnepnapi munkavégzésre
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő