www.cvonline.hu

Raktári csoportvezető

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Európa vezető bútordiszkontőre a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Dunakeszi áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

 Az Ön feladata:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • 4 fős csapat irányítása
  • Komissziózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése német nyelven

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezető állásos, és gyalog kíséretű)
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat min. 2 év
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés,
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség,
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével e-mailen az alábbi email címre (A tárgyban: „Dunakeszi-raktári csoportvezető” megjelölést kérünk.)

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő